YILMAZOĞLU PARK OTEL SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Şimdi Gezintinin Tadını Çıkarın

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. Büyük kenti olup; nüfusu, ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol şehirdir. Güneydoğu Anadolu’yu batıya, Akdeniz ve Ortadoğu’ya bağlayan kara ve demir yollarının merkez noktası konumundadır. YILMAZOĞLU PARK OTEL bu güzel sanayi ve kültürel zenginlikleri ile tanınmış şehrin en önde gelen mahallelerinden bir olan Batıkent mahallesinde yerini almaktadır.Organize sanayilerine bağlanan İpekyoluna yakın, fakat günlük yoğun şehir trafiğinden uzak bir konumda, beş yıldızlı bir konfor ile hizmet vermektedir.Müzelerin, eğlence yerlerinin, iş merkezlerinin, şehrin ruhunu yansıtan caddelerin birçok noktanın yakınında yer alan YILMAZOĞLU PARK OTEL, şehirde arzu ettiğiniz her yere rahatça gidebildiğiniz bir lokasyonda yer aldığı için ulaşım sorunu yaşamadan, Gaziantep’in keyfini çıkarabileceksiniz.

YILMAZOĞLU PARK OTEL bünyesinde barındırdığı seçkin restoranları, kafeleri, barı, özel teknolojik donanımlı konferans salonuyla ve düğün nişan davetlerini gerçekleştirebileceğiniz balo salonu ile misafirlerinin aradıkları her şeyi tek bir çatı altında birleştirerek, gerçek bir konaklama hizmeti sunar.Kahvenizi yudumlarken gündemi takip edebileceğiniz sıcak lobisi, güler yüzlü personeliyle 24 saat hizmet veren resepsiyonu, isteğinize göre şekillenen oda opsiyonları bir yana, YILMAZOĞLU PARK OTEL özel eğitimli çalışanlarıyla da kusursuz hizmetinden ödün vermez.

Sizi yeni güne dört dörtlük bir şekilde hazırlayan, eviniz gibi sahipleneceğiniz YILMAZOĞLU PARK OTEL sizi müşteri değil, misafiri olarak sahiplenerek mükemmel hizmeti ile ağırlamaktan mutluluk duyar.

İletişim

KONAKLAMA

Oda Tipleri

HAMAM – SPA – SAUNA -YÜZME HAVUZU – SPOR SALONU

Aqua Sağlık Merkezi

Sauna bölümümüzde Rahatlayıp terinizi attıktan sonra Spa bölümümüzde uzakdoğu masajları, özel terapiler ve benzersiz hizmet sayesinde dinlenmeye fırsat bulmak ve stresten uzaklaşmak çok kolay. İleri teknoloji aletlerle donatılan fitness merkezinde formunuzu korurken, Yüzme havuzunda yüzerek keyifli vakit geçirecek, zihnen ve bedenen rahatlayacaksınız.

DAHA FAZLASI
Uzakdoğu masajları, özel terapiler ve benzersiz hizmet

TÜRK HAMAMI ve SPAMIZA BEKLERİZ

Bu kalite ve Hizmeti Devamlı Hatırlamanız dileğiyle

Hemen Şimdi Bizimle İrtibata geçebilirsiniz
İRTİBAT
    Türk Kahvesi       Dibek Kahvesi       Çifte Kavrulmuş       Tarz-ı hususi

HARİKA KAHVENİN TADINI BURADA ÇIKARTIN

HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜNÜ

Yılmazoğlu Park Otelde Yaşayın…

YILMAZOĞLU PARK OTEL, zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için balo salonuyla hizmet veriyor. Yemek ve kokteyl düzeninde geniş çapta davetli ağırlanabiliyor.

Uzman organizasyon departmanımız, mükemmel bir düğün için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlıyor.

İLETİŞİME GEÇİN

İŞ TOPLANTILARI VE KONFERANSLAR

Toplantı Salonu

YILMAZOĞLU PARK OTEL, tamamen ihtiyaçlarınız için tasarlanmış, özel teknolojik donanımlı toplantı salonuyla özel gün davetlerinizi ve iş toplantılarınızı kusursuz hizmet ile birleştirir.

Geniş kapasiteli toplantı salonumuz, ses sistemi ve gerekli tüm donanımlarıyla ,organizasyon, iş yemeği gibi organizasyonlar için uygundur.

İLETİŞİME GEÇİN

PROFESYONEL

Servis

“Daha Fazla Hizmettten Faydalanma için Otelimize konuk olun. Güler Yüzlü Hizmetin Tadını Çıkarın.”

YILMAZOĞLU PARK OTEL

“Sol kısımdaki rezervasyon butonundan istediğiniz odayı online olarak rezerve edebilirsiniz.”

YILMAZOĞLU PARK OTEL