Türk Hamamı

Aqua Sağlık Merkezi

Türk Hamamında uzman ekipler tarafından uygulanan kaliteli hizmetlerle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Nostaljik ortamı ve benzersiz hizmeti sayesinde dinlenmeye fırsat bulmak ve stresten uzaklaşmak çok kolay. ayrıca ileri teknoloji aletlerle donatılan fitness merkezinde formunuzu korurken, açık ve kapalı havuzlarda yüzerek keyifli vakit geçirecek, zihnen ve bedenen rahatlayacaksınız.

Spa

Aqua Sağlık Merkezi

SPA bölümümüzde uzman ekipler tarafından uygulanan kaliteli hizmetlerle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Uzakdoğu masajları, özel terapiler ve benzersiz hizmet sayesinde dinlenmeye fırsat bulmak ve stresten uzaklaşmak çok kolay. İleri teknoloji aletlerle donatılan fitness merkezinde formunuzu korurken, açık ve kapalı havuzlarda yüzerek keyifli vakit geçirecek, zihnen ve bedenen rahatlayacaksınız.

Sauna

Aqua Sağlık Merkezi

Sauna bölümümüzde Rahatlayıp terinizi attıktan sonra Spa bölümümüzde uzakdoğu masajları, özel terapiler ve benzersiz hizmet sayesinde dinlenmeye fırsat bulmak ve stresten uzaklaşmak çok kolay. İleri teknoloji aletlerle donatılan fitness merkezinde formunuzu korurken, Yüzme havuzunda yüzerek keyifli vakit geçirecek, zihnen ve bedenen rahatlayacaksınız.

Yüzme Havuzu

Aqua Sağlık Merkezi

Yorgunluğunuzu atabilmeniz ve güzel zaman geçirebilmeniz için yüzme havuzumuz hizmetinizde.

Spor Salonu

Aqua Sağlık Merkezi

Formunu Korumak İsteyenleri kaliteli ve çeşitli spor aletlerinin bulunduğu Spor Salonumuza bekliyoruz